GuideLee.pl – najlepsze recenzje i testy online

Recenzja: smartwatch Samsung Galaxy Watch Active 2

Plusy
 • Duży wyświetlacz
 • Łatwy w użyciu
 • System operacyjny w języku polskim
 • Mnóstwo funkcji
 • GPS
 • Pomiar tętna, ciśnienia krwi i EKG
Minusy
 • Konieczność instalacji wielu aplikacji
 • Niektóre funkcje są dostępne tylko dla wybranych telefonów
 • Brak płatności zbliżeniowych
Ogólna ocena
3.5/5
Gdzie kupić

Samsung Galaxy Watch Active 2 to przystępny cenowo smartwatch. Mierzy nie tylko aktualne tętno, ale także ciśnienie krwi i EKG. Jego zaletą jest również wystarczająco duży wyświetlacz i przejrzysty interfejs w języku polskim. Będziesz również zadowolony z kilkudniowego czasu pracy baterii na jednym ładowaniu. A do tego może pochwalić się ochroną Gorilla Glass.

Mały pakiet ze wszystkim, czego potrzebujesz

Samsung Galaxy Watch Active 2 to poręczne urządzenie, które jest idealne dla zwykłego sportowca. Pozwoli ci śledzić aktywność sportową, a także łatwo komunikować się z otoczeniem. Chociaż nie oferuje tak wielu funkcji w porównaniu do Galaxy Watch 4, nadal jest bardziej wyrafinowaną opcją niż zwykła opaska fitness.

Smartwatch sprzedawany jest w stosunkowo niewielkim, minimalistycznym opakowaniu. Zawiera jednak praktycznie wszystko, czego będziesz potrzebować. Oprócz samego smartwatcha można spodziewać się magnetycznego kabla zasilającego i krótkiej instrukcji obsługi. Wymiary opakowania wynoszą 9 × 8 × 6 cm, a całkowita waga to 170 gramów.

Podobnie jak w przypadku większości zegarków Samsunga, w zestawie znajduje się tylko jeden pasek. Tymczasem smartwatch sprzedawany jest w dwóch wariantach rozmiarowych (z tarczą o szerokości 40 mm i 44 mm). W przypadku mniejszej wersji otrzymamy pasek pasujący na nadgarstek o obwodzie od 13 do 20 cm. W przypadku większej wersji można oczekiwać paska zaprojektowanego dla nadgarstków o obwodzie od 14 do 21 cm.

W naszej redakcji przetestowaliśmy większą wersję. Jednak nawet po maksymalnym dokręceniu zegarek ślizgał się na wąskim damskim nadgarstku i nie pozostawał na swoim miejscu. Dlatego też zdecydowanie polecamy kobietom mniejszą wersję zegarka.

Pasek można również łatwo zdjąć i wymienić na inny w mgnieniu oka. Można zatem nabyć kilka wersji i używać ich naprzemiennie.

Specyfikacja Samsung Galaxy Watch Active 2

Smartwatch może pochwalić się wysokiej jakości wykonaniem, zdominowanym przez aluminiową obudowę i silikonowy pasek. Korzysta również z dwóch opcji rozmiaru dla kobiet i mężczyzn.

Samo urządzenie oferuje przejrzysty interfejs z systemem operacyjnym Tizen, który jest w języku angielskim. Minusem jest jednak fakt, że zegarkiem nie można płacić. Samsung Pay nie jest obecnie dostępny w Czechach.

Smartwatch sprzedawany jest również w wersji LTE. Takie urządzenie można wyposażyć w kartę eSIM, a następnie używać zegarka do wykonywania połączeń lub pisania wiadomości bez konieczności noszenia przy sobie telefonu komórkowego. Taki wariant jest jednak z oczywistych względów o kilkaset złotych droższy.

Nazwa parametruWartość
Typ paskaSilikonowy
OdpornośćIP68
WyświetlaczSuper AMOLED o przekątnej 1,2" (mniejsza wersja) lub 1,4" (większa wersja)
Żywotność bateriiDo 95 godzin (mniejsza wersja) lub do 131 godzin (większa wersja)
Metoda ładowaniaMagnetyczny kabel zasilający
ŁącznośćBluetooth 5.0, Wi-Fi, GPS
System operacyjnyTizen OS
Wymiary (bez paska)44 × 44 × 11 mm
Waga26 g bez paska (wersja 40 mm) lub 30 g (wersja 44 mm)

Minimalistyczny design z aluminiową tarczą

Jak już wspomnieliśmy, zegarek dostępny jest w dwóch wariantach rozmiarowych - dla kobiet i mężczyzn. W obu przypadkach będziesz cieszyć się wysokiej jakości rzemiosłem, w którym dominuje minimalistyczny design.

Obudowa zegarka wykonana jest z wysokiej jakości aluminium. Silikonowy pasek jest wygodny do noszenia na nadgarstku i jest doskonałym wyborem dla sportowców i osób cierpiących na alergie na metale.

Jak to zwykle bywa w przypadku zegarków Samsung, otrzymujemy okrągłą tarczę. Po prawej stronie znajdują się dwa przyciski, które są łatwe do naciśnięcia i oferują świetną reakcję. Należy jednak zauważyć, że są to naprawdę zwykłe przyciski, a nie typowe przyciski koronki, które można obracać.

Naciśnięcie dolnego przycisku powoduje przejście do menu głównego, a dwukrotne naciśnięcie uruchamia asystenta głosowego Bixby (można to zmienić w aplikacji Galaxy Wearable). Naciśnięcie górnego przycisku służy następnie do powrotu do ekranu głównego.

Zegarek może łączyć się zarówno z systemem iOS, jak i Android

Ten smartwatch można podłączyć zarówno do telefonów komórkowych z systemem Android, jak i iOS. W szczególności jest kompatybilny z Androidem w wersji 5.0 i nowszymi oraz iOS 9 i nowszymi.

Gdzie kupićSamsung Galaxy Watch Active 2
Samsung Galaxy Watch Active 2
Ogólna ocena
3.5/5

W ramach naszego testu próbowaliśmy sparować zegarek z dwoma telefonami komórkowymi. Były to iPhone 11 z systemem iOS 15.2.1 i Samsung Galaxy S7 z systemem Android 8.0.0.

Cały proces był praktycznie taki sam dla obu urządzeń i nie było żadnych komplikacji.

Jak sparować Samsung Galaxy Watch Active 2 z telefonem?

 1. Najpierw naładuj zegarek za pomocą dołączonego kabla zasilającego.
 2. W międzyczasie pobierz aplikację Galaxy Wearable na swój telefon komórkowy, która jest dostępna za darmo zarówno w Google Play, jak i App Store.
 3. Po otwarciu aplikacji pojawi się monit o zalogowanie się na konto Samsung (lub jego utworzenie).
 4. W aplikacji wybierz zakupione urządzenie.
 5. Aplikacja mobilna pokaże następnie, że w pobliżu znajduje się określone urządzenie, z którym chce sparować telefon.
 6. Wszystko zostanie potwierdzone zarówno na zegarku, jak i na telefonie komórkowym.
 7. Następnie wystarczy poczekać kilka chwil, aż wszystko się zsynchronizuje.

Dostępne aplikacje zależą od marki telefonu komórkowego

Podobnie jak w przypadku Galaxy Watch 3, istnieją różnice w dostępnych aplikacjach w zależności od telefonu komórkowego, z którym go sparujesz. Najwięcej funkcji dostępnych jest dla posiadaczy telefonów Samsung. Nieco mniejszą ofertę przygotowano dla posiadaczy innych telefonów z Androidem. Najuboższa oferta aplikacji czeka na posiadaczy iPhone'ów.

W przypadku telefonu komórkowego iPhone zostaliśmy pozbawieni funkcji pomiaru ciśnienia krwi i EKG. Jednocześnie nie było opcji wysyłania wiadomości tekstowych. Brakowało również funkcji śledzenia cyklu menstruacyjnego.

Przejrzysty system operacyjny z obsługą języka angielskiego

Samsung Galaxy Watch Active 2 wykorzystuje system operacyjny Tizen firmy Samsung. Oferuje on przejrzysty interfejs, który jest łatwy w nawigacji. Ponadto obsługuje język angielski, więc nie musisz się martwić o ewentualną barierę językową. Galaxy Watch 3 również działa z tym samym systemem operacyjnym, a w Galaxy Watch 4 napotkasz Wear OS.

Jednak oba systemy operacyjne są dość podobne, przejrzyste i całkowicie w języku czeskim. Główna różnica polega na obsłudze Google Pay, na którą można liczyć tylko w przypadku Wear OS (czyli na Galaxy Watch 4).

Można też korzystać z asystenta głosowego Bixby. Przejście na asystenta głosowego Google nie jest jednak możliwe. Chociaż zegarek obsługuje płatności zbliżeniowe Samsung Pay, nie można korzystać z tej funkcji w Czechach, ponieważ nie jest ona tu jeszcze dostępna.

System operacyjny obsługuje język angielski
System operacyjny obsługuje język angielski

Potrzebne będą 3 aplikacje mobilne

Podobnie jak w przypadku innych smartwatchów Samsunga, będziesz potrzebować kilku różnych aplikacji. W porównaniu z konkurencją jest to niewielka wada i zdecydowanie byłoby bardziej przyjazne dla użytkownika, gdyby wszystkie funkcje zegarka były dostępne po zainstalowaniu tylko jednej aplikacji.

Parowanie smartwatcha z telefonem komórkowym zapewnia aplikacja mobilna Galaxy Wearable, która dostępna jest zarówno w Google Play, jak i App Store. Aplikacja mobilna Samsung Health (również dostępna w Google Play i App Store) służy następnie do śledzenia statystyk związanych ze zdrowiem.

Ale to nie wszystko. Będziesz także potrzebować aplikacji Samsung Health Monitor, jeśli chcesz korzystać z funkcji pomiaru ciśnienia krwi i EKG. I tutaj pojawia się jeden poważny haczyk. Ta aplikacja jest dostępna tylko w Galaxy Store, więc tylko właściciele telefonów Samsung mogą uzyskać do niej dostęp.

Gdzie kupićSamsung Galaxy Watch Active 2
Samsung Galaxy Watch Active 2
Ogólna ocena
3.5/5

Możesz pobrać wiele aplikacji na swój zegarek

Na smartwatch można pobrać różnego rodzaju aplikacje do ćwiczeń i zwiększania produktywności. Ponadto dostępnych jest wiele różnych tarcz zegarka.

Funkcje Samsung Galaxy Watch Active 2

Watch Active 2 oferuje szereg przydatnych funkcji, które często można znaleźć w smartwatchach. Jednak konkretna oferta funkcji różni się częściowo w zależności od telefonu komórkowego, z którym jest sparowany.

W rzeczywistości tylko osoby z telefonem Samsung mogą uzyskać dostęp do pełnego zakresu funkcji. Nieco okrojona wersja jest następnie przygotowywana dla właścicieli telefonów komórkowych z systemem operacyjnym Android. W najgorszej sytuacji będą ci, którzy sparują smartwatch z iPhonem.

Generalnie należy liczyć się z brakiem pomiaru natlenienia krwi w tym zegarku.

Podstawowy przegląd aktywności użytkownika
Podstawowy przegląd aktywności użytkownika

Krokomierz

Podstawową funkcją, której na ogół nie może zabraknąć w smartwatchach, jest pomiar liczby kroków przebytych w ciągu dnia.

Pomiar tętna

Ten smartwatch monitoruje również stan zdrowia użytkownika i mierzy tętno przez cały dzień. Pomiar obejmuje również interpretację wyniku (np. że tętno znajduje się w zakresie spoczynkowym). Wyniki pomiaru w ciągu dnia można również przeglądać retrospektywnie w aplikacji mobilnej.

Mierzy tętno
Mierzy tętno

Pomiar EKG i ciśnienia krwi

Ten smartwatch może również obsługiwać pomiary EKG i ciśnienia krwi. Jednak warunkiem wstępnym uzyskania tej funkcji jest pobranie aplikacji mobilnej Samsung Health Monitor, która jest dostępna tylko w Galaxy Store. Oznacza to, że tylko osoby posiadające telefon komórkowy marki Samsung będą mogły korzystać z tej funkcji, inni po prostu nie mają szczęścia.

Pomiar EKG i ciśnienia krwi jest dostępny tylko dla posiadaczy telefonów Samsung.

W ten sam sposób funkcja ta działa również z Samsung Galaxy Watch 3 i Watch 4.

Monitorowanie snu

Za pomocą zegarka można również uzyskać interesujące informacje na temat snu. Po przebudzeniu będziesz mógł dowiedzieć się, jak długo trwały fazy snu lekkiego, głębokiego i REM.

Zegarek ocenia sen za pomocą wyniku liczbowego, w tym interpretacji tej wartości.

Zegarek umożliwia ustawienie alarmu, który obudzi Cię delikatnymi wibracjami na nadgarstku. Jest to prosty budzik, a nie inteligentny, który budzi użytkownika w fazie lekkiego snu. Możesz także włączyć specjalny tryb nocny na zegarku przed pójściem spać, aby nie przeszkadzały Ci przychodzące powiadomienia.

Historia ćwiczeń i treningów

Samsung Active 2 może być również używany do różnych aktywności fizycznych, które chcesz śledzić. Możesz wybierać spośród poszczególnych dyscyplin sportowych (np. bieganie, pływanie itp.) lub określonych ćwiczeń (np. przysiady, martwy ciąg itp.).

Po uruchomieniu trybu ćwiczeń zegarek wyświetli czas, który upłynął, ilość spalonych kilokalorii oraz informacje związane z tętnem (bieżące, średnie i maksymalne).

Tryb ćwiczeń można zminimalizować i używać zegarka do innych celów.

Po zakończeniu ćwiczeń możesz wyświetlić przejrzyste statystyki swojej wydajności w aplikacji Samsung Health.

Pomiar obciążenia stresem

Możesz także rozpocząć pomiar aktualnego obciążenia stresem, który działa poprzez pomiar wahań aktualnego tętna. Wynik jest wyświetlany na kolorowej skali.

Mierzy obciążenie stresem
Mierzy obciążenie stresem

Ćwiczenia oddechowe

Ćwiczenia oddechowe pomagają się zrelaksować lub uspokoić o każdej porze dnia. Zegarek prowadzi użytkownika przez ćwiczenie i pokazuje, kiedy należy wykonać wdech, a kiedy wydech.

Gdzie kupićSamsung Galaxy Watch Active 2
Samsung Galaxy Watch Active 2
Ogólna ocena
3.5/5
Ćwiczenia oddechowe
Ćwiczenia oddechowe

Śledzenie cyklu menstruacyjnego

Kiedy sparowaliśmy zegarek z iPhonem, funkcja ta nie była w ogóle dostępna. Pojawiła się dopiero po sparowaniu urządzenia z telefonem komórkowym Samsung. Funkcja umożliwia kobietom zapisanie daty ostatniej miesiączki. Następnie zegarek poinformuje Cię, kiedy możesz spodziewać się rozpoczęcia następnej miesiączki.

Wiadomości, połączenia i powiadomienia

Ta funkcja opiera się na telefonie komórkowym. Gdy sparowaliśmy zegarek z naszym iPhonem, bez problemu wyświetlał on przychodzące wiadomości i powiadomienia, ale nie było możliwości, by na nie odpowiedzieć. Próbowaliśmy również wykonywać połączenia telefoniczne bezpośrednio z zegarka. W tym momencie zegarek wymagał jednak potwierdzenia powiadomienia na telefonie. Jednak żadne powiadomienie nie pojawiło się na naszym telefonie.

Możesz wpisać wiadomość na klawiaturze lub użyć wprowadzania głosowego.

Po sparowaniu z telefonem Samsung wszystko działało już tak jak powinno. Duży wyświetlacz sprawia, że wpisywanie wiadomości jest stosunkowo łatwe. Dodatkowo Galaxy Watch 4 oferuje możliwość wprowadzania poszczególnych liter poprzez rysowanie ich na ekranie.

Asystent głosowy

Do sterowania zegarkiem można również używać asystenta głosowego Bixby. Niestety, nie można przełączyć się na asystenta głosowego Google. W przypadku Bixby należy wziąć pod uwagę, że nie obsługuje on języka angielskiego. W związku z tym należy wydawać mu indywidualne instrukcje w języku angielskim.

Sterowanie muzyką

Za pośrednictwem zegarka można również sterować muzyką odtwarzaną na telefonie komórkowym. Na przykład można przełączyć lub wstrzymać utwór. Sam zegarek ma również 4 GB pamięci, dzięki czemu można przechowywać utwory i słuchać muzyki również w ten sposób.

Możesz pobierać utwory na zegarek za pośrednictwem aplikacji Galaxy Wearable, a następnie słuchać ich offline.

Możesz kontrolować swoją muzykę za jego pomocą
Możesz kontrolować swoją muzykę za jego pomocą

Inne funkcje

Jeśli chodzi o inne funkcje smartwatcha, to warto wspomnieć o aktualnej prognozie pogody i czasie światowym. Można też skorzystać z klasycznego budzika lub funkcji stopera. Zegarek posiada również funkcję Znajdź mój telefon, po której telefon zacznie wydawać dźwięk.

Można również przeglądać kalendarz, który nie jest powiązany z tym w telefonie. Dlatego służy on tylko do podstawowego przeglądu dnia.

Smartwatch ma kilka czujników

Inteligentne zegarki są wyposażone w kilka czujników, które służą do monitorowania stanu zdrowia i ruchu. W szczególności obejmują one

 • czujnik optyczny do pomiaru tętna, ciśnienia krwi i EKG,
 • akcelerometr do wykrywania ruchu
 • barometr do pomiaru ciśnienia atmosferycznego
 • oraz GPS, żyroskop, Glonass i Galileo do nawigacji.

Jedyną krytyką zegarka pod tym względem byłby brak oksymetru do pomiaru natlenienia krwi. Jeśli chcesz bardziej szczegółowych statystyk na temat swojego zdrowia, możesz być zainteresowany najnowszym Galaxy Watch 4, który może również analizować skład ciała (tj. proporcje kości, tłuszczu i wody w organizmie).

Wyświetlacz zachwyca świetnym obrazem

Samsung Galaxy Watch Active 2 otrzymał dość duży wyświetlacz Super AMOLED o przekątnej 1,2" (dla mniejszej wersji) i 1,4" (dla większej wersji). W obu modelach otrzymujemy rozdzielczość 360×360 px. Dostępna jest również funkcja włączenia zawsze włączonego wyświetlacza, dzięki czemu zegarek będzie stale pokazywał godzinę (jak klasyczny zegarek).

Ten sam rozmiar wyświetlacza jest również dostępny w Samsung Galaxy Watch 3 i Watch 4.

Bezpośrednio na wyświetlaczu zegarka znajduje się szkło ochronne Gorilla Glass DX , z którego korzysta również najnowszy Samsung Galaxy Watch 4. W porównaniu do wersji DX, ten wariant oferuje jeszcze większą odporność na zarysowania.

Wytrzymuje kilka dni na jednym ładowaniu

Każdy wariant rozmiarowy tego smartwatcha oferuje inną pojemność baterii. Mniejsza wersja ma baterię 247 mAh, podczas gdy większa wersja ma baterię 340 mAh.

Biorąc to pod uwagę, zegarek może osiągnąć maksymalną wytrzymałość 95 godzin (prawie 4 dni) lub 131 godzin (około 5,5 dnia) w przypadku większej wersji. W naszych testach dotarliśmy do około 2 dni, po których urządzenie wymagało naładowania.

Gdzie kupićSamsung Galaxy Watch Active 2
Samsung Galaxy Watch Active 2
Ogólna ocena
3.5/5

Ładowanie zegarka trwa około 2 godzin. Niestety nie ma funkcji szybkiego ładowania.

Jeśli porównamy tę liczbę na przykład z Samsung Galaxy Watch 3, maksymalny czas pracy baterii wynosi 6 dni. W przypadku najnowszego Samsunga Galaxy Watch 4 trzeba liczyć na zaledwie 40 godzin pracy na baterii.

Jeśli czas pracy na baterii jest twoim priorytetem, możesz sięgnąć po Xiaomi Amazfit GTS 3, w przypadku którego producent obiecuje do 20 dni działania.

Ładowanie zegarka zapewnia dołączony do zestawu kabel magnetyczny. Pełne naładowanie osiągane jest w około 2 godziny.

Zegarek odporny na kurz i wodę

Samsung Galaxy Watch Active 2 jest odporny na kurz i wodę zgodnie z normą IP68. Oznacza to, że można go bezpiecznie w pełni zanurzyć w wodzie (np. w basenie), a zegarek jest również w pełni pyłoszczelny.

Ponadto, podobnie jak inne zegarki Samsung, mogą pochwalić się standardem wojskowym MIL-STD-810. Oznacza to, że zegarek przeszedł rygorystyczne testy, w których był poddawany m.in. działaniu ciśnienia, wody czy temperatury.

Najczęściej zadawane pytania

Jak długo działa na jednym ładowaniu?

Wersja damska może wytrzymać prawie 4 dni na jednym ładowaniu, a wersja męska do 5,5 dnia. Na potrzeby tej recenzji przetestowaliśmy wersję męską i uzyskaliśmy około 2 dni pracy na baterii.

Jaką aplikację mobilną powinienem pobrać?

Do sparowania smartwatcha z telefonem komórkowym potrzebna będzie aplikacja Galaxy Wearable. Możesz śledzić swoje statystyki za pomocą aplikacji Samsung Health. Jeśli chcesz korzystać z funkcji EKG i pomiaru ciśnienia krwi, nie możesz obejść się bez aplikacji Samsung Health Monitor, ale jest ona dostępna tylko w Galaxy Store.

Z jakim telefonem komórkowym jest kompatybilny zegarek?

Ten smartwatch można sparować z telefonem komórkowym z systemem Android 5.0 i nowszym lub iOS 9 i nowszym.

Czy urządzenie obsługuje płatności zbliżeniowe?

Smartwatch posiada funkcję Samsung Pay, która działa na całym świecie, ale nie jest jeszcze dostępna w Czechach.

Czy mogę wysyłać wiadomości lub dzwonić z mojego zegarka?

Obie funkcje są dostępne dla posiadaczy telefonu komórkowego z systemem operacyjnym Android. W przypadku iPhone'a powinno być możliwe tylko wykonywanie połączeń telefonicznych, ale w naszych testach ta funkcja nie działała.

Dla kogo przeznaczony jest Samsung Galaxy Watch Active 2?

Ten smartwatch polecilibyśmy przede wszystkim osobom, które posiadają telefon komórkowy Samsung. To oni będą w stanie w pełni wykorzystać możliwości tego urządzenia i naprawdę wykorzystać wszystkie jego funkcje.

Gdzie kupićSamsung Galaxy Watch Active 2
Samsung Galaxy Watch Active 2
Ogólna ocena
3.5/5

Jednocześnie zegarek ten jest odpowiedni dla niewymagających osób, które szukają świetnego kompromisu między zwykłą bransoletką fitness a droższym (i bogatszym w funkcje) zegarkiem. Dzięki Samsung Galaxy Watch Active 2 będziesz mieć kontrolę nad swoim zdrowiem, a jednocześnie zyskasz możliwość komunikowania się z otoczeniem.

Zaletą smartwatcha jest niewątpliwie wystarczająco duży wyświetlacz, prosta obsługa i system operacyjny w języku angielskim. Posiadacze telefonu komórkowego Samsung docenią więc możliwość korzystania z funkcji pomiaru EKG i ciśnienia krwi.

Podobnie jak w przypadku wszystkich smartwatchy Samsunga, należy wziąć pod uwagę konieczność pobrania dużej liczby aplikacji na telefon komórkowy. Ogólnie rzecz biorąc, wady obejmują niższą żywotność baterii i brak pomiaru natlenienia krwi.
Biorąc pod uwagę dostępne funkcje i zastosowany system operacyjny, ten smartwatch jest bardzo podobny do Galaxy Watch 3, ale nie zobaczysz wspomnianego pomiaru natlenienia krwi. Jeśli chcesz jeszcze lepszego zegarka, którego możesz używać do płatności zbliżeniowych, polecamy Galaxy Watch 4, który obsługuje Google Pay.

Recenzja: smartwatch Samsung Galaxy Watch Active 2
 • Jakość wykonania
 • Bateria
 • System operacyjny
 • Kompatybilność
 • Stosunek ceny do wydajności
3.5

Recenzja: smartwatch Samsung Galaxy Watch Active 2

Samsung Galaxy Watch Active 2 to przystępny cenowo smartwatch. Mierzy nie tylko aktualne tętno, ale także ciśnienie krwi i EKG. Jego zaletą jest również wystarczająco duży wyświetlacz i przejrzysty interfejs w języku polskim. Będziesz również zadowolony z kilkudniowego czasu pracy baterii na jednym ładowaniu. A do tego może pochwalić się ochroną Gorilla Glass.

Plusy

 • Duży wyświetlacz
 • Łatwy w użyciu
 • System operacyjny w języku polskim
 • Mnóstwo funkcji
 • GPS
 • Pomiar tętna, ciśnienia krwi i EKG

Minusy

 • Konieczność instalacji wielu aplikacji
 • Niektóre funkcje są dostępne tylko dla wybranych telefonów
 • Brak płatności zbliżeniowych
Niniejszy artykuł został przygotowany przez autora na podstawie jego własnych doświadczeń z produktem. Na ocenę mogą mieć wpływ subiektywne wrażenia autora.
Autor: Hana Smětáková
Autor: Hana Smětáková
Sport i zdrowy tryb życia towarzyszą mi praktycznie przez całe życie. Jako fanka nowoczesnych technologii, często publikuję recenzje na GuideLee, dotyczące smartwatchy, które stanowią nieodłączne narzędzie w moim aktywnym trybie życia. Poza pasją do sportu, uwielbiam podróże i odkrywanie nowych miejsc, co jest dla mnie dodatkowym fascynującym hobby.
Jak podobał Ci się ten artykuł?
Twoja ocena
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiązane recenzje

Recenzja: smartwatch Samsung Galaxy Watch Active 2
Samsung Galaxy Watch Active 2
Ocena: 3.5/5
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram