GuideLee.pl – najlepsze recenzje i testy online

Recenzja: smartwatch Xiaomi Amazfit GTS 3

Plusy
 • Długa wydajność baterii
 • Duży wyświetlacz
 • Łatwy w użyciu
 • GPS
 • Przejrzysta aplikacja mobilna
 • Wiele funkcji
Minusy
 • Nie obsługuje płatności zbliżeniowych
 • Brak możliwości instalacji dodatkowych aplikacji
 • Zegarek nie jest w języku polskim
 • Nie można wykonywać połączeń telefonicznych
Ogólna ocena
3.8/5
Gdzie kupić
Ten produkt ma następcę

Xiaomi Amazfit GTS 3 to inteligentny zegarek, który na pierwszy rzut oka zachwyca dużą tarczą w nowoczesnym kwadratowym kształcie. Może pochwalić się szerokim zakresem funkcji. Mierzy tętno, liczbę oddechów na minutę, poziom stresu i poziom tlenu we krwi. Docenisz je również za szczegółowe monitorowanie snu. Zaletą jest również intuicyjny interfejs, który ułatwia poruszanie się po urządzeniu.

Opakowanie podobne do poprzednika

Smartwatch ten sprzedawany jest w bardzo podobnym pudełku do swojego poprzednika. Na pierwszy rzut oka opakowanie zachwyca prostym i minimalistycznym designem. Wymiary pudełka to 7,5 × 12 × 11,7 cm, a całkowita waga wynosi około 300 gramów.

Oprócz samego smartwatcha w opakowaniu znajduje się magnetyczny kabel zasilający oraz instrukcja obsługi. Smartwatch ten sprzedawany jest tylko z jednym silikonowym paskiem, który montowany jest bezpośrednio na zegarku. Można go jednak w mgnieniu oka zdjąć i wymienić na inny (jeśli zdecydujemy się na inny wzór paska).

Pasek można regulować w zależności od potrzeb, podobnie jak klasyczny zegarek. Ze względu na swoje wymiary, zegarek idealnie pasuje na nadgarstki o obwodzie od 15,5 do 21,8 cm.

Specyfikacja Xiaomi Amazfit GTS 3

Smartwatch już na pierwszy rzut oka przykuł naszą uwagę zabawnym designem i dużym wyświetlaczem AMOLED o przekątnej 1,75". Warto również wspomnieć o baterii o dużej pojemności, dzięki której zegarek może wytrzymać do 20 dni na jednym ładowaniu.

Xiaomi Amazfit GTS 3 współpracuje z systemem operacyjnym Amazfit OS, który może pochwalić się intuicyjnym interfejsem. Minusem jest jednak fakt, że na zegarku nie można instalować dodatkowych aplikacji. Trzeba też liczyć się z tym, że smartwatch nie obsługuje płatności zbliżeniowych.

Co więcej, Xiaomi Amazfit GTS 2 został wyposażony w technologię Wi-Fi, której zabrakło w tym modelu. W poprzedniej wersji Wi-Fi nie służyło do łączenia się z Internetem, a jedynie do tworzenia hotspotu i przesyłania muzyki z telefonu. Ponadto poprzedni model GTS 2 posiadał również głośnik. W przypadku GTS 3 producent zdecydował się jednak na zmianę i nie wbudował w zegarek głośnika ani mikrofonu, a trochę szkoda.

Nazwa parametruWartość
Typ paskaSilikonowy
WytrzymałośćWodoszczelność do 50 metrów
Wyświetlacz1,75" AMOLED
Wydajność bateriiDo 20 dni
Metoda ładowaniaMagnetyczny kabel zasilający
ŁącznośćBluetooth 5.0, GPS
System operacyjnyAmazfit OS
Wymiary (bez paska)42,4 × 36 × 8,8 mm
Waga24,4 g (bez paska)

Kwadratowa tarcza z zaokrąglonymi krawędziami

Smartwatch ma zdecydowanie dobry design, na pierwszy rzut oka robi świetne wrażenie i niektórzy mogą go nawet pomylić ze znacznie droższym Apple Watch.

Ich zaletą jest również stosunkowo niewielka waga (24,4 g bez paska), co sprawia, że są wygodne w noszeniu na nadgarstku. Wiele konkurencyjnych modeli jest cięższych. Na przykład Amazfit T-Rex bez paska waży 58 g, a Apple Watch 7 47 g. Poprzedni model, Amazfit GTS 2 bez paska, ważył 24,5 g, więc waga jest zasadniczo niezmieniona między generacjami.

Smartwatch dobrze leży również na węższym nadgarstku kobiety. Tarcza ma kanciasty kształt z zaokrąglonymi krawędziami, podobnie jak w poprzednim modelu. Obudowa zegarka jest ponownie wykonana z wysokiej jakości aluminium, ale w porównaniu do swojego poprzednika nie ma szkła Gorilla Glass.

Po prawej stronie znajduje się przycisk, który służy do wchodzenia do menu. Jest bardzo łatwy do naciśnięcia i ma świetną reakcję. Przycisk można również obracać, co zwykle służy do przewijania menu (ale można też poruszać się po nim dotykiem). Dołączony pasek jest silikonowy, dzięki czemu wygodnie nosi się go na nadgarstku. Nawet sportowcy i osoby cierpiące na alergie na metale skorzystają z jego funkcji.

Pierwsze uruchomienie zegarka jest proste

Uruchomienie smartwatcha jest bardzo proste i intuicyjne. Przede wszystkim należy naładować urządzenie za pomocą dołączonego kabla zasilającego. W międzyczasie można pobrać aplikację Zepp na swój telefon komórkowy, która jest dostępna bezpłatnie dla systemów operacyjnych Android i iOS.

Gdzie kupićXiaomi Amazfit GTS 3
Xiaomi Amazfit GTS 3
Ogólna ocena
3.8/5

Następnie wystarczy utworzyć konto użytkownika w aplikacji. Następnie można rozpocząć parowanie smartwatcha i telefonu komórkowego. W naszym przypadku musieliśmy pobrać kod QR, który smartwatch wyświetlił podczas początkowej konfiguracji. Następnie oba urządzenia zostały sparowane, a smartwatch pobrał aktualizacje systemu.

Xiaomi Amazfit GTS 3 można sparować z telefonem komórkowym z systemem Android 7.0 i nowszym lub iOS 12 i nowszym. Różni się to od starszego Amazfit GTS 2, który można również sparować ze starszym urządzeniem z systemem Android 5.0 i nowszym lub iOS 10 i nowszym. Xiaomi Amazfit GTS 3 jest zatem skierowany do właścicieli nowszych telefonów.

Do parowania użyliśmy iPhone'a 11 z systemem operacyjnym 15.0.1.

Po sparowaniuobu urządzeń można rozpocząć korzystanie ze smartwatcha. Dostęp do menu głównego można uzyskać za pomocą bocznego przycisku znajdującego się po prawej stronie. Następnie można użyć funkcji ekranu dotykowego do poruszania się po menu.

Ten sam system operacyjny, co w innych zegarkach Amazfit

Xiaomi Amazfit GTS 3 działa na systemie operacyjnym Amazfit OS, podobnie jak inne modele Amazfit. Ten ostatni może pochwalić się prostym i intuicyjnym interfejsem, który jest łatwy w nawigacji. Zaletą tego smartwatcha jest fakt, że łączy się on zarówno z telefonami komórkowymi z systemem Android, jak i iOS. W przypadku konkurencyjnego Apple Watch użytkownik jest ograniczony do telefonu komórkowego tej samej marki.

Minusem jest jednak fakt, że system operacyjny nie obsługuje języka polskiego. Trzeba też wziąć pod uwagę, że na smartwatchu nie można instalować żadnych dodatkowych aplikacji. Amazfit GTS 3 nie obsługuje również płatności zbliżeniowych.

System jest łatwy w nawigacji
System jest łatwy w nawigacji

Aplikacja Zepp obsługuje język polski

Jak wspomnieliśmy powyżej, niestety na tym smartwatchu nie można zainstalować żadnych dodatkowych aplikacji. Można jednak przynajmniej pobrać nowe tarcze zegarka z różnymi wzorami w aplikacji mobilnej Zepp.

Aplikacja mobilna Zepp, którą można pobrać za darmo z Google Play i App Store, służy również do sterowania smartwatchem i przeglądania różnych statystyk. W przeciwieństwie do smartwatcha, jest ona w języku polskim, więc nie musisz się martwić o barierę językową.

W aplikacji można w dowolnym momencie wyświetlić informacje dotyczące tętna, snu, poziomu tlenu we krwi lub poziomu stresu. Kobiety mogą następnie korzystać z funkcji śledzenia cyklu menstruacyjnego, aby śledzić swój cykl menstruacyjny. Jeśli uprawiasz sport, możesz wyświetlić wiele statystyk w aplikacji mobilnej.

Funkcje Xiaomi Amazfit GTS 3

Smartwatch oferuje kilka przydatnych funkcji. Jednocześnie jego oferta jest bardzo zbliżona do starszego modelu. Mimo to nowsza wersja przynosi kilka zmian. Główna różnica polega na braku głośnika i mikrofonu. W związku z tym smartwatch nie obsługuje możliwości odbierania połączeń.

W porównaniu do Amazfit GT2, GTS 3 może pochwalić się jednak np. funkcją ćwiczeń oddechowych, aplikacją do śledzenia cyklu menstruacyjnego czy opcją zdalnego sterowania kamerą. Funkcje te są również dostępne w Amazfit GTS 2 mini.

W tym modelu można oczekiwać bardziej wyrafinowanej grafiki dla każdej funkcji w porównaniu z poprzednią wersją. Na przykład pomiar tętna lub natlenienia krwi przynosi ładniejsze i bardziej nowoczesne animacje.

Gdzie kupićXiaomi Amazfit GTS 3
Xiaomi Amazfit GTS 3
Ogólna ocena
3.8/5
Menu główne jest przejrzyste
Menu główne jest przejrzyste

Krokomierz

Za pomocą smartwatcha można zmierzyć liczbę kroków przebytych w ciągu dnia. Aktualną wartość można zawsze łatwo sprawdzić bezpośrednio na zegarku lub w aplikacji mobilnej Zepp.

Pomiar liczby kroków
Pomiar liczby kroków

Pomiar tętna

Istnieje również ciągły pomiar tętna, który jest wyświetlany na wyświetlaczu. Można również wyświetlić przejrzysty wykres, który pokazuje wartości z całego dnia. Pomiar można również uruchomić w dowolnym momencie i uzyskać dane w czasie rzeczywistym.

Pomiar natlenienia krwi

Smartwatch może również mierzyć aktualne natlenienie krwi. Podczas pomiaru należy pozostać nieruchomo i odczekać 30 sekund, aż wynik pojawi się na ekranie.

Monitorowanie stanu zdrowia jednym dotknięciem

Jeśli chcesz uzyskać szczegółowe, aktualne dane dotyczące swojego zdrowia, możesz skorzystać z tej funkcji. Pomiar trwa 45 sekund, a w jego trakcie należy pozostać nieruchomo. Następnie smartwatch wyświetli dane dotyczące aktualnego tętna, natlenienia krwi, poziomu stresu i liczby oddechów na minutę.

Funkcja ta nie była obecna w poprzedniej wersji zegarka. W Amazfit GTS 2 funkcje te mogą być uruchamiane tylko osobno, a pomiar oddechów na minutę jest całkowicie nieobecny w poprzedniej wersji.

Monitorowanie snu

Smartwatch można nosić na nadgarstku przez całą noc i korzystać z funkcji monitorowania snu. Dzięki funkcji Nie przeszkadzać, w nocy nie obudzą Cię żadne przychodzące powiadomienia.

Po przebudzeniu możesz wyświetlić statystyki snu bezpośrednio na zegarku lub w aplikacji mobilnej Zepp. Zobaczysz, jak długo trwał Twój sen oraz jak długo trwał sen lekki, głęboki i REM.

Smartwatch pozwala ustawić alarm, który następnie obudzi Cię delikatną wibracją na nadgarstku. Niestety, nie obsługują one tak zwanego inteligentnego alarmu, który budzi użytkownika podczas lekkiej fazy snu.

Ćwiczenia oddechowe

Jeśli chcesz się zrelaksować w ciągu dnia, możesz rozpocząć ćwiczenia oddechowe. Wystarczy ustawić żądany czas trwania, a następnie wdychać i wydychać powietrze zgodnie z instrukcjami zegarka.

Zegarek nie powiadomi jednak o zakończeniu tego ćwiczenia w ciągu dnia.

Ćwiczenia i nagrania ćwiczeń

Oczywiście smartwatche mogą być również wykorzystywane do uprawiania sportu. Jeśli rozpoczynasz aktywność, możesz włączyć odpowiedni tryb ćwiczeń. Do wyboru jest 150 różnych sportów, w tym klasyczne bieganie lub chodzenie, a także sporty nietradycyjne (np. e-sport, czyli granie w gry komputerowe).

Smartwatch posiada czujnik GPS, dzięki czemu pozwala na dokładny pomiar aktywności na świeżym powietrzu bez konieczności noszenia przy sobie telefonu komórkowego. Po rozpoczęciu wybranej aktywności na wyświetlaczu pojawi się całkowity czas jej trwania, aktualne tętno oraz ilość spalonych kilokalorii.

Gdzie kupićXiaomi Amazfit GTS 3
Xiaomi Amazfit GTS 3
Ogólna ocena
3.8/5

Podobnie jak w przypadku Amazfit GTS 2, możesz pozostawić aktywność działającą w tle i używać smartwatcha do czegoś innego (np. włączyć stoper). Aktywność można również wstrzymać i zatrzymać w dowolnym momencie.

Dzięki sekcji historii ćwiczeń można również przeglądać poszczególne aktywności. Po zakończeniu ćwiczenia w aplikacji mobilnej można znaleźć wszelkiego rodzaju statystyki związane z aktywnością.

Pomiar wyniku PAI

Za pomocą smartwatcha możesz zmierzyć swój wynik PAI (lub Personal Activity Intelligence). Jest to algorytm oceniający aktywność fizyczną użytkownika z uwzględnieniem jego poziomu sprawności. Obliczenie wyniku uwzględnia na przykład tętno, dane fizjologiczne (płeć, wzrost i wagę) oraz intensywność codziennej aktywności.

Smartwatch ostrzega o długich okresach bezczynności i potrzebie rozciągania się w ciągu dnia. Jeśli nie jest to dla Ciebie wygodne, możesz wyłączyć tę funkcję. Z drugiej strony nie przypomni ci o uprawianiu konkretnego sportu.

Monitorowanie stresu

Zegarek może również ocenić intensywność obciążenia stresem. Sam pomiar trwa 45 sekund, a urządzenie uwzględnia wahania tętna w czasie. Wartości można również przeglądać retrospektywnie w aplikacji mobilnej, gdzie znajduje się krótka interpretacja wyniku.

Mierzy obciążenie stresem
Mierzy obciążenie stresem

Monitoruj swój cykl menstruacyjny

Kobiety doceniają możliwość wprowadzania na zegarku informacji dotyczących ich cyklu menstruacyjnego. Na początku zostaniesz poproszona o wprowadzenie ostatniej daty rozpoczęcia miesiączki i jej długości. Następnie zegarek poda informacje o przewidywanym początku następnej miesiączki i dniach płodnych.

Kobiety docenią możliwość śledzenia swojego cyklu menstruacyjnego
Kobiety docenią możliwość śledzenia swojego cyklu menstruacyjnego

Nie będziesz już otrzymywać połączeń przychodzących

Smartwatch powiadomi Cię o przychodzących powiadomieniach. W aplikacji mobilnej możesz ustawić, z których aplikacji chcesz otrzymywać powiadomienia, a z których nie. Może również powiadamiać o połączeniach przychodzących.

Niestety, nie można odpowiadać na przychodzące wiadomości, nawet przy użyciu predefiniowanych odpowiedzi. Kolejną wadą jest to, że zegarek nie pokazuje całej wiadomości, a jedynie jej fragment (chyba że jest naprawdę krótka). Urządzenie może wyświetlać tylko podstawowe emoji.

Za pomocą zegarka można jedynie odrzucić połączenie przychodzące, a nie je zaakceptować. Zegarek nie ma mikrofonu i głośnika. Poprzedni Amazfit GTS 2 pozwalał na odbieranie połączeń.

Jeśli chcesz używać zegarka do komunikacji, zalecamy sięgnięcie po Apple Watch 6 lub Watch 7, jeśli używasz iPhone'a. Ponieważ z nimi wiadomości i połączenia działają idealnie i bez żadnych problemów. Posiadaczom telefonów z Androidem możemy polecić poprzedni model Amazfit GTS 2.

Powiadomienia o przychodzących powiadomieniach
Powiadomienia o przychodzących powiadomieniach

Inne funkcje

Smartwatch oferuje też kilka innych funkcji, które można określić raczej jako uzupełniające. Można na przykład wyświetlić aktualną prognozę pogody lub kalendarz (choć niestety nie pokaże codziennego planu dnia). Zegarek pozwala również kontrolować muzykę odtwarzaną na telefonie komórkowym. Możesz wstrzymać, ponownie uruchomić lub przełączyć się na następny lub poprzedni utwór.

Inne funkcje obejmują aplikację Sun & Moon, która pokazuje, kiedy słońce wschodzi i zachodzi w danej lokalizacji oraz w jakiej fazie znajduje się księżyc. Dostępny jest również kompas, barometr, stoper i minutnik.

Gdzie kupićXiaomi Amazfit GTS 3
Xiaomi Amazfit GTS 3
Ogólna ocena
3.8/5

Możesz użyć funkcji Znajdź mój telefon, aby łatwo znaleźć swój telefon. Po jej uruchomieniu telefon będzie wibrował i włączy się alarm dźwiękowy. Kolejną przydatną funkcją jest lista zadań do wykonania, która pokazuje pilne zadania wprowadzone w aplikacji mobilnej Zepp. Możesz także zdalnie sterować aparatem w telefonie komórkowym, co jest praktyczne na przykład podczas wspólnego robienia zdjęć.

Zaawansowany zestaw czujników

Xiaomi Amazfit GTS 3 są również przezabawne pod względem zintegrowanych czujników. Mianowicie, obejmują one:

 • czujnik biometryczny 6PD BioTracker PPG 3.0 (do pomiaru tętna, monitorowania snu, poziomu tlenu we krwi i poziomu stresu),
 • akcelerometr (do wykrywania ruchu),
 • GPS (do nawigacji),
 • żyroskop (również do nawigacji)
 • i barometr (do pomiaru wysokości).

Dzięki tym czujnikom smartwatch oferuje szeroki zakres praktycznych funkcji. Ze względu na cenę zakupu nie są one wyposażone np. w czujnik EKG. Można go znaleźć w Apple Watch 6 i 7, ale cena zakupu jest kilkakrotnie wyższa.

Wyświetlacz zegarka jest wystarczająco duży

Na pierwszy rzut oka smartwatch przyciąga wzrok 1,75-calowym wyświetlaczem AMOLED o rozdzielczości 341 PPI. Pod tym względem zegarek poprawił się nieco w stosunku do swojego poprzednika z wyświetlaczem 1,65". Jeśli szukasz jeszcze nieco większego wyświetlacza, możesz sięgnąć po Apple Watch 7, który ma większą wersję z 1,9-calowym wyświetlaczem.

Na wyświetlaczu znajduje się szkło hartowane, które ma przydatną ochronę przed odciskami palców. Jasność wyświetlacza można łatwo regulować lub skorzystać z funkcji automatycznej regulacji jasności.

Warto również wspomnieć o ładnej grafice poszczególnych ikon i animacji, dzięki czemu smartwatch jest łatwy w nawigacji.

Jeśli szukasz smartwatcha z okrągłym wyświetlaczem, to Twoje serce może podbić elegancki Garmin Vivoactive 4S lub Xiaomi Mi Watch. Dla fanów zegarków outdoorowych jest Xiaomi Amazfit T-Rex, który jest skierowany głównie do mężczyzn.

W teście naładowaliśmy go po 6 dniach

O świetną wytrzymałość smartwatcha dba bateria o pojemności 250 mAh. Dzięki niej zegarek może wytrzymać nawet 20 dni na jednym ładowaniu. W starszym modelu bateria jest niemal porównywalna i ma pojemność 246 mAh.

Ale w praktyce oczywiście na uzyskaną wartość wpływa sposób korzystania z urządzenia. Jeśli mierzysz aktywność fizyczną kilka razy w tygodniu, zrozumiałe jest, że osiągniesz niższą wytrzymałość. W naszych testach osiągnęliśmy 6 dni, co jest niezłą wartością (to samo osiągnęliśmy z Garmin Vivoactive 4S). W przypadku Apple Watch 6 i Watch 7 musisz liczyć się z codziennym ładowaniem. Wynagrodzą ci to jednak szerszym zakresem funkcji.

Ładowanie odbywa się za pomocą dołączonego magnetycznego kabla zasilającego, który po drugiej stronie ma klasyczne złącze USB (typu A). Niestety, smartwatch ten nie jest kompatybilny z różnymi podstawkami i podkładkami ładującymi, takimi jak popularny Apple Watch.

Gdzie kupićXiaomi Amazfit GTS 3
Xiaomi Amazfit GTS 3
Ogólna ocena
3.8/5
Kabel zasilający jest magnetyczny
Kabel zasilający jest magnetyczny

Smartwatch jest wodoodporny

Smartwatch jest wodoodporny zgodnie z parametrem 50 m. Oznacza to, że można go zabrać ze sobą pod prysznic lub na basen. Pod tym względem jest porównywalny z większością smartwatchy. Niestety odporność na kurz nie jest określona przez producenta.

FAQ

Jak długo działa na jednym ładowaniu?

Smartwatch może działać do 20 dni na jednym ładowaniu (z wyłączonym Bluetooth). Jeśli jednak w pełni wykorzystasz jego potencjał, możesz uzyskać do około 6 dni, tak jak miało to miejsce w naszych testach.

Jaką aplikację mobilną powinienem pobrać?

Aby sparować smartwatch Xiaomi Amazfit GTS 3 z telefonem komórkowym, użyj aplikacji Zepp, która jest bezpłatna dla systemów operacyjnych Android i iOS.

Z jakim telefonem komórkowym jest kompatybilny smartwatch?

Xiaomi Amazfit GTS 3 można sparować z telefonem komórkowym z systemem Android 7.0 i nowszym lub iOS 12 i nowszym.

Czy urządzenie obsługuje płatności zbliżeniowe?

Niestety, ten smartwatch nie obsługuje płatności zbliżeniowych.

Dla kogo przeznaczony jest smartwatch Xiaomi Amazfit GTS 3?

Smartwatch Xiaomi Amazfit GTS 3 polecamy każdemu, kto chce kontrolować swoje zdrowie. Charakteryzuje się on nowoczesną, lekką konstrukcją, która sprawia, że wygodnie nosi się go na nadgarstku. Charakteryzuje się również stosunkowo długą żywotnością baterii. W naszych testach ładowanie smartwatcha trwało do 6 dni. Możesz wybierać spośród wielu funkcji, w tym tętna, natlenienia krwi, poziomu stresu lub oddechów na minutę. Świetnie nadaje się również do monitorowania snu.

Główną wadą tego zegarka jest fakt, że nie można odpowiadać na wiadomości przychodzące, ani odbierać połączeń przychodzących (co było możliwe w przypadku Amazfit GTS 2). Jeśli więc chcesz używać smartwatcha przede wszystkim do komunikacji, polecamy sięgnąć po Apple Watch 7, w którym możesz podyktować wiadomość głosowo lub stuknąć ją bezpośrednio na wyświetlaczu. Kolejną drobną wadą jest brak możliwości instalowania dodatkowych aplikacji.

Zegarek nie obsługuje języka polskiego, ale intuicyjne ikony i tak ułatwiają nawigację. Biorąc pod uwagę cenę zakupu, jest to świetna opcja dla każdego, kto chce uzyskać szczegółowe informacje o swoim zdrowiu.

Recenzja: smartwatch Xiaomi Amazfit GTS 3
 • Jakość wykonania
 • Bateria
 • System operacyjny
 • Kompatybilność
 • Stosunek ceny do wydajności
3.8

Recenzja: smartwatch Xiaomi Amazfit GTS 3

Xiaomi Amazfit GTS 3 to inteligentny zegarek, który na pierwszy rzut oka zachwyca dużą tarczą w nowoczesnym kwadratowym kształcie. Może pochwalić się szerokim zakresem funkcji. Mierzy tętno, liczbę oddechów na minutę, poziom stresu i poziom tlenu we krwi. Docenisz je również za szczegółowe monitorowanie snu. Zaletą jest również intuicyjny interfejs, który ułatwia poruszanie się po urządzeniu.

Plusy

 • Długa wydajność baterii
 • Duży wyświetlacz
 • Łatwy w użyciu
 • GPS
 • Przejrzysta aplikacja mobilna
 • Wiele funkcji

Minusy

 • Nie obsługuje płatności zbliżeniowych
 • Brak możliwości instalacji dodatkowych aplikacji
 • Zegarek nie jest w języku polskim
 • Nie można wykonywać połączeń telefonicznych
Niniejszy artykuł został przygotowany przez autora na podstawie jego własnych doświadczeń z produktem. Na ocenę mogą mieć wpływ subiektywne wrażenia autora.
Autor: Hana Smětáková
Autor: Hana Smětáková
Sport i zdrowy tryb życia towarzyszą mi praktycznie przez całe życie. Jako fanka nowoczesnych technologii, często publikuję recenzje na GuideLee, dotyczące smartwatchy, które stanowią nieodłączne narzędzie w moim aktywnym trybie życia. Poza pasją do sportu, uwielbiam podróże i odkrywanie nowych miejsc, co jest dla mnie dodatkowym fascynującym hobby.
Jak podobał Ci się ten artykuł?
5/5 - (liczba ocen: 2)
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiązane recenzje

Recenzja: smartwatch Xiaomi Amazfit GTS 3
Xiaomi Amazfit GTS 3
Ocena: 3.8/5
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram